Series
Ratings
1198
Sayonara Zetsubou SenseiRated ★ 2.5
Minami-ke OkaeriRated ★ 3.0
Minami-ke ~Okawari~Rated ★ 3.0
Minami-ke TadaimaRated ★ 3.0
金色のコルダ ~secondo passo~Rated ★ 3.0
Kiniro no Corda: Primo Passo - Hitonatsu no EncoreRated ★ 3.0
Pandora HeartsRated ★ 3.0
Antique BakeryRated ★ 4.0
Princess Tutu: Kapitel des EiesRated ★ 3.5
The Holy Grail of ErisRated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
First KillRated ★ 1.5
Wu AssassinsRated ★ 1.5
ObliteratedRated ★ 3.5
Hero MaskRated ★ 1.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
How to Become OrdinaryRated ★ 2.5