Movies
Ratings
578
Notting HillRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 3.5

AssassinationRated ★ 2.5
Fahrenheit 9/11Rated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
Rocky IIRated ★ 3.0

The ContactRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Lethal WeaponRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.0

Castle in the SkyRated ★ 4.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 4.0
FantasiaRated ★ 3.0

Point BreakRated ★ 4.0
Purple NoonRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
SwordsmanRated ★ 4.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0