Series
Ratings
57
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 3.0

Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5

Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.0

Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
The Tatami GalaxyRated ★ 4.5

Cowboy BebopRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
WakakozakeRated ★ 3.0