Titles you rated

Saving Private RyanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.0
Toy Story 2Rated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 2.0

SecretRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 2.0

Death NoteRated ★ 2.0
ザ・タイタニックRated ★ 4.0

Confidential AssignmentRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5

A Werewolf BoyRated ★ 1.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 4.0