Series
Ratings
58
ChernobylRated ★ 5.0
Girls' Last TourRated ★ 4.0
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 4.0
Fafner in the Azure: Dead AggressorRated ★ 3.5

Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
March Comes in Like a LionRated ★ 4.5
March Comes in Like a LionRated ★ 5.0
Knights of SidoniaRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Noragami AragotoRated ★ 4.5

The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.5
NoragamiRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.5
Terror in ResonanceRated ★ 4.0

The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
FireflyRated ★ 5.0
The BlacklistRated ★ 4.5