Series
Ratings
38
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0

Men on a MissionRated ★ 4.5
I am Your TeacherRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.5

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0

Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.5