Titles you rated

Men on a MissionRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
HouseRated ★ 2.5
HouseRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Terra NovaRated ★ 0.5

DexterRated ★ 5.0