Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5

Memories of MatsukoRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0