Series
Ratings
95
K-ON!!Rated ★ 3.0
K-ON!Rated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 4.5
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 4.5
Slow TrainRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0

Love in the Big CityRated ★ 3.0
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 3.0
One Day OffRated ★ 4.0
PICU: Pediatric Intensive Care UnitRated ★ 2.0
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 2.5
Ikukyu DekaRated ★ 3.5
Mr. BrideRated ★ 3.5
Nee Sensei, Shiranai No?Rated ★ 1.0
Koisenu FutariRated ★ 4.5
Bokura no ShokutakuRated ★ 3.0
Ryosangata Riko: Puramo Joshi no Jinsei Kumitate KiRated ★ 3.5