Series
Ratings
188
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
NARUTO-ナルト- 疾風伝 無限月読・発動の章Rated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Undead UnluckRated ★ 3.5
Summer Time RenderingRated ★ 4.0
SilentRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 4.5
Golden Kamuy Season 4Rated ★ 4.5
Golden Kamuy Season 3Rated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5

Blue LockRated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5

Chainsaw ManRated ★ 3.5

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0