Series
Ratings
625
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 3Rated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 5.0
SNL Korea Reboot Season 7Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0

The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0

이혼숙려캠프Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 4.0

Kaiju No. 8Rated ★ 4.0