Series
Ratings
20
Long VacationRated ★ 5.0

Slam DunkRated ★ 5.0

The World of the MarriedRated ★ 5.0

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0

Demon SlayerRated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0

I Am SoloRated ★ 3.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0

Kaiju No. 8Rated ★ 3.0

Attack on TitanRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0

Solo LevelingRated ★ 5.0

Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0