Series
Ratings
31
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5

The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Society Game Season 2Rated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5

SKY CastleRated ★ 5.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0