Movies
Ratings
352
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 2.5
BlindRated ★ 4.0

MasterRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 3.5

The WhistleblowerRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0

Furious 7Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
ItRated ★ 3.0