Series
Ratings
229
The Millionaire Detective – Balance: UnlimitedRated ★ 3.5
YellRated ★ 4.0
Star Trek: VoyagerRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Kamen Rider Zero-OneRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
Urayasu Tekkin KazokuRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Drifting DragonsRated ★ 3.0
Sakura Wars the AnimationRated ★ 2.5
Woodpecker Detective's OfficeRated ★ 2.5
Major 2nd Season 2Rated ★ 3.0
SwitchedRated ★ 4.0
PERSONA5 the AnimationRated ★ 3.0

Black ButlerRated ★ 4.5
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.0
임상범죄학자 히무라 히데오의 추리Rated ★ 4.0