Movies
Ratings
591

Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 5.0
Ip Man 3Rated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 3.0

ChefRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.5