Series
Ratings
16
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0

Family Outing Season 1Rated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0
My Golden KidsRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 1.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0

Tokyo GhoulRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0

My Love From Another StarRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
EXchange Season 1Rated ★ 1.0
2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 3.0