Movies
Ratings
849

The Truth BeneathRated ★ 4.5
Natural CityRated ★ 3.0
Lucid DreamRated ★ 1.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
The Great WallRated ★ 2.5
Run All NightRated ★ 2.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Reign of AssassinsRated ★ 3.5
DuelistRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Speed RacerRated ★ 2.0
A FamilyRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 2.5

The Advocate: A Missing BodyRated ★ 1.5

Will You Be ThereRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 2.0

Confidential AssignmentRated ★ 2.0