Movies
Ratings
25

Howl's Moving CastleRated ★ 5.0

A Moment to RememberRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0

Tidal WaveRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0

PonyoRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0

Spirited AwayRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0

A Werewolf BoyRated ★ 3.0

PunchRated ★ 3.0

My Sassy GirlRated ★ 5.0

The ThievesRated ★ 4.0

Architecture 101Rated ★ 4.0
BlindRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0