Titles you rated
The Return of SupermanRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5

Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Steel Troops Season 2Rated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 5.0
2 Days and 1 NightRated ★ 5.0

Temptation of WifeRated ★ 2.5
2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0

Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Unanswered questionsRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
Damn Good CompanyRated ★ 4.5