Titles you rated

Transporter 3Rated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5

Furious 7Rated ★ 5.0

The PiratesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 5.0

WishRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0

The ThievesRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0

Tidal WaveRated ★ 4.0