Series
Ratings
98
AdolescenceRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0
The ChairRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
The ActRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
DeodeumiTV: Udangtangtang AntenaRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0