Titles you rated

Queen MantisRated ★ 4.0
SafeRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.0

Friendly RivalryRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
The WitchRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
High CookieRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 3.5
Move to HeavenRated ★ 3.5
Captivating the KingRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5