Movies
Ratings
31

Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0

Memories of MurderRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0

SecretRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.5

A MuseRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5

WishRated ★ 4.0

Midnight FMRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5

The UnjustRated ★ 3.0