Titles you rated


Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 2.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0

Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5

Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 4.0

Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 5.0
Lovely ComplexRated ★ 4.0
Fruits Basket Season 3Rated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 4.5
Fruits BasketRated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 5.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.5
Snow White with the Red HairRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0