Series
Ratings
827
성적을 부탁해: 티처스Rated ★ 3.5
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Doctor SinRated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 2.0
Concrete MarketRated ★ 2.0
B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.0

Cleaning UpRated ★ 2.0

Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
The Judge ReturnsRated ★ 2.5
Bloody FlowerRated ★ 2.5
Love MeRated ★ 3.0
Pingu Season 1Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 4.0
Divorce Attorney ShinRated ★ 2.5
Pro BonoRated ★ 3.0
CasheroRated ★ 2.5
시사기획 창Rated ★ 4.5
The ManipulatedRated ★ 2.0
School DaysRated ★ 2.0