Titles you rated
ResurrectionRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
The Great Escape 4Rated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5

The World of the MarriedRated ★ 3.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.5

Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
The Great Escape 2Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0

On AirRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0