Series
Ratings
118
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 2.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.5
Invisible ManRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 3.5