Titles you rated
The MaskRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The Last Exorcism Part IIRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 5.0
Season of the WitchRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 4.0

Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0

Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.5
HidalgoRated ★ 3.0
●RECRated ★ 2.0

ArahanRated ★ 2.5
SaharaRated ★ 3.0
Mr. Housewife: Quiz KingRated ★ 4.0