Series
Ratings
27
Fight For My WayRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0