Titles you rated

Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
Damn Good CompanyRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0

IljimaeRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5

Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0