Titles you rated

Good BoyRated ★ 1.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
La PalmaRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 3.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 3.0
BakemonogatariRated ★ 3.5
Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.5
The Law of UekiRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
Fairy TailRated ★ 3.0
유희왕 2기Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0