Titles you rated

Space SweepersRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0

MementoRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 0.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 1.0
10,000 BCRated ★ 1.5

The RevenantRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 1.5
Top GunRated ★ 2.5

My Girlfriend Is an AgentRated ★ 0.5

Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5
GladiatorRated ★ 3.5

The PiratesRated ★ 0.5

Secretly, GreatlyRated ★ 2.5

After EarthRated ★ 2.0