Movies
Ratings
21
Santa BarbaraRated ★ 0.5

Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
New WorldRated ★ 4.5
MontageRated ★ 1.0
Men in BlackRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 1.0
UpRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
HancockRated ★ 1.5
MatildaRated ★ 1.5
RedRated ★ 1.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 0.5
Total RecallRated ★ 1.5
SaltRated ★ 2.0

Infernal AffairsRated ★ 1.5
The NeighborsRated ★ 1.0

VeteranRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Blue JasmineRated ★ 4.0

The Divine MoveRated ★ 2.0