Series
Ratings
14
Sgt. FrogRated ★ 5.0
Tamon’s B-SideRated ★ 4.0
Battle of FatesRated ★ 3.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 4.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Pump Up the Healthy LoveRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0