Series
Ratings
31
Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 5.0
First Wives' ClubRated ★ 5.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0

Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 2.5

My GirlRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0

Temptation of WifeRated ★ 4.0