Movies
Ratings
104
OseamRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0

My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 5.0

The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0

Too Beautiful to LieRated ★ 4.0

E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0

Shrek 2Rated ★ 5.0

Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0