Movies
Ratings
19
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5

Wonderful NightmareRated ★ 3.0

Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0

Architecture 101Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0

A Violent ProsecutorRated ★ 4.0

MasqueradeRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0

A Moment to RememberRated ★ 3.0

Begin AgainRated ★ 5.0