Series
Ratings
43
Killing EveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
Great InheritanceRated ★ 3.0
Cheo YongRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
GourmetRated ★ 3.0
GiantRated ★ 2.5
GhostRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.0
High KickRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0