Series
Ratings
52
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
BrainRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 2.5
GhostRated ★ 4.5
GiantRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.5