Series
Ratings
40
IslandRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 5.0
LuciferRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.0

My GirlRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 2.0
Doctor StrangerRated ★ 2.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
DamoRated ★ 4.5