Movies
Ratings
459

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0

Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
CloserRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 4.0
Wild Wild WestRated ★ 3.5
ShortbusRated ★ 2.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
The Story of Qiu JuRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 3.5
The MissionRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 3.0

Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 3.5