Titles you rated
Sweet BunsRated ★ 3.5
Doctor KkaengRated ★ 4.0
Flames of DesireRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 0.5
Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
Smile, YouRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 2.5
Prime Minister and IRated ★ 1.5
Gap DongRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 4.0