Series
Ratings
240
Big Little LiesRated ★ 4.0
Ready or Not: TexasRated ★ 0.5
Landman Season 1Rated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 4Rated ★ 4.0
His & HersRated ★ 3.5
Run AwayRated ★ 3.5
Scandal EveRated ★ 3.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.5
VeepRated ★ 4.0
VeepRated ★ 2.5
VeepRated ★ 2.5
VeepRated ★ 3.0
VeepRated ★ 3.0
VeepRated ★ 3.5
VeepRated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 1.0