Series
Ratings
109
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0

꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5

꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5

꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Tooth Season 2Rated ★ 4.5

One Punch ManRated ★ 3.5

Demon SlayerRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Move to HeavenRated ★ 3.0
Huh Young Man's Food TravelRated ★ 3.0