Series
Ratings
113
Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 3.5
Pop Team EpicRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Interviews with Monster GirlsRated ★ 4.0
Clannad After StoryRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
ClannadRated ★ 5.0
Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Three FriendsRated ★ 3.5
Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5

Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Transporter: The SeriesRated ★ 3.5