Movies
Ratings
1675
Crypto ManRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 3.5
HumintRated ★ 3.5
The UglyRated ★ 4.0
Bullet and BrainRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0

Murder ReportRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0

No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
VacancyRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 0.5
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0

28 Years LaterRated ★ 2.5

The PactRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 1.5