Movies
Ratings
155

Penny PinchersRated ★ 3.0
You Are My PetRated ★ 2.0
Love So DivineRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 3.0

When Romance Meets DestinyRated ★ 1.0

Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0

SpellboundRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0

200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0

My Sassy GirlRated ★ 3.0
HummingRated ★ 3.0
Do Re Mi Fa So La Si DoRated ★ 3.0
From Me To YouRated ★ 2.0

Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0

A Millionaire's First LoveRated ★ 3.0
Tokyo GirlRated ★ 3.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0