Series
Ratings
199
Bulgasal: Immortal SoulsRated ★ 4.0

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0

Demon SlayerRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 3.5
Lucifer Season 5Rated ★ 1.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
DraculaRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 2.5
VampiresRated ★ 3.0
Journey to the WestRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Kuroido GoroshiRated ★ 5.0