Movies
Ratings
1325
The Accountant 2Rated ★ 3.0

HuntRated ★ 3.5

The First Slam DunkRated ★ 4.0

Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
The Gifted HandsRated ★ 1.5

Midnight FMRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5

King and the ClownRated ★ 2.0
Barefoot GibongRated ★ 2.5

AlwaysRated ★ 3.0

May 18Rated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
The Last StandRated ★ 2.0
PompeiiRated ★ 2.0
TroubleshooterRated ★ 2.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
Robin HoodRated ★ 2.0

Forever the MomentRated ★ 2.5
Between Love and HateRated ★ 2.5

My PaparottiRated ★ 3.0